Объявление

Зачистка резервуаров РВС 100 - 50000м.куб. Для забезпечення експлуа - Прочие строительные и ремонтные работы

Код: 73161 Создано: 20-02-2021 20:54
Владелец: Все объявления этого владельца
u8799
100% положительных отзывов
Общее колличество отзывов пользователя 1, что составляет 0.042426813746288% от максимального количества отзывов полученные самым активным пользователем нашего сайта. Количество положительных отзывов: 1. Количество отрицательных отзывов: 0.
Тип объявления:Предложения магазинов и фирм
Состояние:Хорошее состояние
Категория:Прочие строительные и ремонтные работы
Регион:Украина, Киев и область

Зачистка резервуаров РВС 100 - 50000м.куб.Для забезпечення експлуатаційної надійності резервуарів РВС та РГС з нафтопродуктом або іншим продуктом, необхідно дотримання правил їх технічної експлуатації, контролю, виявлення і усунення дефектів. Необхідною умовою виконання цих робіт є своєчасний ремонт резервуарів з попередньою зачисткою від залишків нафтопродуктів і їх відкладень.
ТОВ «НВП «Укрпромтехсервіс» пропонує виконання робіт із зачистки резервуарів як з нафтопродуктами так і з іншими продуктами. В тому числі підготовка резервуарів для зберігання харчових продуктів.
Резервуары зачистка
Зачистка резервуарів від залишків нафтопродуктів є невід'ємною частиною технологічного процесу нафтопродуктозабезпечення.
Металеві резервуари, за винятком резервуарів підприємств тривалого зберігання, підлягають періодичній зачистці, зачистці при необхідності зміни сорти нафтопродукту, звільнення від пірофорних відкладень, високов'язких опадів з наявністю мінеральних забруднень, іржі і води, чергових та позачергових ремонтів, проведення комплексної дефектоскопії та інших експлуатаційних причин.
Відповідно до вимог встановлено такі терміни періодичної зачистки:
- Не менше двох разів на рік - для палива для реактивних двигунів, авіаційних бензинів, авіаційних масел і їх компонентів, прямогонний бензинів; допускається при наявності на лінії закачування коштів очищення з тонкістю фільтрування не більше 40 мкм зачищати резервуари не менше одного разу на рік;
- Не менш ніж один раз на рік - для присадок до мастил і масел з присадками;
- Не менш ніж один раз на 2 роки - для інших масел, автомобільних бензинів, дизельних палив, парафінів і аналогічних за фізико-хімічними властивостями нафтопродуктів.
Металеві і залізобетонні резервуари для нафти, мазуту, моторних палив і аналогічних за фізико-хімічними властивостями нафтопродуктів слід зачищати в міру необхідності, яка визначається умовами збереження їх якості, надійної експлуатації резервуарів і устаткування.
Забезпечення збереження якості нафтопродукту при зміні сорту регламентується вимогами і, в залежності від наливають в резервуар нафтопродукту, виду залишку в ньому, передбачає в максимальному обсязі зачистки виконання наступних операцій:
- Видалення залишку;
- Дегазацію;
- Промивання під тиском гарячою водою з миючим розчином (або пропарити);
- Подальшу промивку гарячою водою;
- Вентиляцію (просушку) днища;
- Протирання ганчір'ям.
Періодична зачистка може бути скороченою і повною залежно від передбачуваних робіт після завершення процесу зачистки резервуару і повинна забезпечити пожежну безпеку і санітарні умови праці.
Зачистка в повному обсязі необхідна при подальшому виконанні робіт в резервуарі з застосуванням відкритого вогню, тривалому перебуванні працівників всередині резервуара, градуировке, дефектоскопії, а також перед наливом окремих сортів палива.
Скорочений обсяг зачистки застосовується у випадках, коли не потрібно перебування працівників у резервуарі або короткотривалого перебування (періодична зачистка і зміна марки нафтопродукту відповідно до державних стандартів) і полягає у видаленні залишку нафтопродукту, промиванні гарячою водою і просушування днища або, в окремих випадках, тільки у видаленні залишку (залишок не більше 0,25% місткості резервуара).
Резервуари підземні, що експлуатуються на зберіганні високов'язких нафтопродуктів (мазут, масла, моторне паливо та ін.), Зачищаються в міру необхідності, яка визначається терміном ремонту та умовами збереження якості.
Технологія зачистки, обладнання та миючі засоби частково відрізняються від використовуваних для зачистки наземних резервуарів.
Процес зачистки характеризується великою трудомісткістю і виробничої небезпекою. Тому організація і проведення технологічного процесу зачистки повинен передбачати максимально можливу механізацію трудомістких операцій і усунення небезпечних і шкідливих виробничих факторів.

Контактные данные

Имя: Игорь
Контактные телефоны: (050) 310-58-60

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактные телефоны:  
Дополнительная информация для Вашего мини-сайта
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *
Введите код показанный на рисунке