Объявление

Крісла для конференційної зали. Ціна від 730 грн/шт. - Кресла

Код: 69405 Создано: 20-01-2020 12:38
Крісла для конференційної зали. Ціна від 730 грн/шт.
Цена:730 грн.
Владелец: Все объявления этого владельца
u27020
100% положительных отзывов
Общее колличество отзывов пользователя 1, что составляет 0.042426813746288% от максимального количества отзывов полученные самым активным пользователем нашего сайта. Количество положительных отзывов: 1. Количество отрицательных отзывов: 0.
Тип объявления:Частные объявления - продам, предлагаю
Состояние:Новый
Условия оплаты:предоплата
Категория:Кресла
Регион:Украина, Киев и область

Ми пропонуємо широкий вибір крісла для конференц-залу, виробляємо поставки по всій Україні. Для Вас безкоштовні консультації архітектора з планування залу для глядачів. Розробка проекту. Доставимо і проведемо монтаж в будь-якому обласному центрі. Гарантія 3 роки. Ми платники ПДВ. Продукція сертифікована. Допоможемо скласти тендерну документацію, проконсультуємо.
Опис товару
Крісла для конференц-залів починаючи від бюджетних і до елітних моделей можуть інсталюватися так само в конференц-зали, мультиплекси, розважальні комплекси. Наші крісла високотехнологічні. Чудово підкреслені лінії анатомічного рельєфу на спинці крісла гармонійно поєднуються з елегантним дизайном крісел. Несучі конструкції крісла виготовляються із сталевого профілю, що збільшує експлуатаційні характеристики крісел. Внутрішньо наповнення спинки і сидіння можуть виготовлятися з поліуретанової піни високої щільності.
Надійність і довговічність наших крісел перевірена часом. Додаткові опції крісел: пюпітр, нумерація рядів і сидінь. Є модельний крісел ряд призначений для інсталяцій в конференц-залах з малобюджетним фінансуванням.Ми експортуємо так же аудиторні крісла виробництва Іспанії. Це кращі європейські крісла, які можуть комплектуватися широким спектром аксесуарів, таких як, наприклад: відкидні столики, підстаканники. Іспанські крісла виробляються за європейськими стандартами пожежної безпеки, що підтверджено сертифікатами фабрики. Великий модельний ряд крісел дозволяє обладнати зали для глядачів найсучаснішими та комфортними місцями з широким вибором аксесуарів.

Цена: от 730 грн/шт
Наличие на складе: под заказ
Условия оплаты: предоплата
Контактное лицо: Игорь Анатольевич
Тел: (099) 424-32-37
E-mail: kresla@mail.ua
http://premiera-kiev.com.ua

Картинки

Контактные данные

Имя: Игорь Анатольевич
Контактные телефоны: +380994243237

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактные телефоны:  
Дополнительная информация для Вашего мини-сайта
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *
Введите код показанный на рисунке