Объявление

Крісла для Будинку культури. Ціна від 740 грн/од. - Кресла

Код: 69403 Создано: 20-01-2020 12:37
Крісла для Будинку культури. Ціна від 740 грн/од.
Цена:740 грн.
Владелец: Все объявления этого владельца
u27020
100% положительных отзывов
Общее колличество отзывов пользователя 1, что составляет 0.042426813746288% от максимального количества отзывов полученные самым активным пользователем нашего сайта. Количество положительных отзывов: 1. Количество отрицательных отзывов: 0.
Тип объявления:Частные объявления - продам, предлагаю
Состояние:Новый
Условия оплаты:предоплата
Категория:Кресла
Регион:Украина, Киев и область

Спеціальні розробки крісела для палацу та будинку культури, крісла для клубу, крісела для конференц-залу, крісла по вашим вимогам. Компанія виготовить, доставить по всій Україні, якісно і з гарантією виконаних роботи. Гарантія на крісла 3 роки. Вся продукція сертифікована. Безкоштовно проконсультуємо і допоможемо підготувати тендерну документацію.
Опис товару
Виготовимо спеціалізовані крісла для палацу та будинку культури чи клубу. Поставка крісел здійснюється на пряму зі складу фабрики. Ми підготуємо рекомендації для вашого залу. Професійно підберемо модель крісла під ваш дизайн, зробимо розрахунок проекту та оптимізацію бюджету. Рекомендації щодо облаштування зон відпочинку, вибір матеріалів оббивки. Виробництво, доставка, встановлення.
Ми експортуємо так само крісла для клубу виробництва Іспанії. Це кращі європейські крісла, які можуть комплектуватися широким спектром аксесуарів, таких як, наприклад: механізм гойдання, відкидні підлокітники, столиками з підстаканниками. Іспанські крісла виробляються за європейськими стандартами пожежної безпеки, що підтверджено сертифікатами фабрики. Великий модельний ряд крісел дозволяє обладнати зали для глядачів найсучаснішими і комфортними місцями з широким вибором аксесуарів.
Цена: от 740 грн/шт.
Наличие на складе: под заказ
Условия оплаты: предоплата
Контактное лицо: Игорь Анатольевич
Тел: (099) 424-32-37
E-mail: teatralniye_kresla@mail.ua
http://premiera-kiev.com.ua

Картинки

Контактные данные

Имя: Игорь Анатольевич
Контактные телефоны: +380994243237

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактные телефоны:  
Дополнительная информация для Вашего мини-сайта
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *
Введите код показанный на рисунке